Na pomiar

Na pomiar

Meble kuchenne Twoich marzeń w Twoim domu, zapraszamy

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i firm. Podstawowym atutem naszej firmy jest solidność i dokładność wykonania o czym świadczy fakt, iż bazujemy na klientach z polecenia. Działamy na terenie Tczewa i okolicznych miast w województwie pomorskim.

TRZY kroki do Twoich mebli:

Kontakt
Pierwszy krok to kontakt z nami. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa pomysły i sugestie. Wspólnie tworzymy projekt koncepcyjny wraz ze wstępną wyceną.

Projekt
Kolejnym etapem jest wykonanie projektu. Nasz projektant pomoże Państwu zaprojektować piękne i funkcjonalne meble, uwzględniając wszelkie Państwa wymagania. Na tym etapie następuje też dokładna wycena mebli.

Transport i montaż
Dowóz i montaż mebli ustalamy w dogodnym dla Państwa terminie. Zapewniamy także, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Znajdziecie u nas Państwo: meble pod wymiar do kuchni, meble na zamówienie do kuchni, zabudowy kuchenne, meble kuchenne, kuchnie pomorskie, projekt mebli do kuchni pomorskie, meble na indywidualne zamówienie do kuchni, szafy przesuwne, szafy na wymiar, meble zaprojektowane na wymiar do kuchni, meble kuchenne Tczew, projektowanie mebli kuchennych, projekt mebli kuchennych na zamówienie, meble pod zabudowy kuchenne pomorskie. Działamy w rejonie województwa pomorskiego w okolicy miast Tczew, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Gniew, Pelplin, Kościerzyna, Skarszewy, Malbork, Elbląg.