Nowości

Nowości

Każda kuchnia to indywidualny projekt zabudowy tylko dla Ciebie.

Nowością naszej oferty jest wprowadzenie do sprzedaży sprzętu AGD renomowanych firm. Jeżeli są Państwo zainteresowani zabudową kuchni wyposażoną w sprzęt AGD służymy pomocą i doradztwem. Mają Państwo pewność że wszystko będzie ze sobą współgrało pod względem wymiarów, funkcjonalności i kolorystyki.

Wśród nowości oferujemy dodatkowe oświetlenie ledowe oraz halogenowe do zabudów kuchennych, to bardzo ciekawe rozwiązanie nadaje kuchni nowoczesności i funkcjonalności. W kuchni najważniejsze jest dobre oświetlenie blatu roboczego, na którym przygotowujemy posiłki.

Teraz w naszej ofercie znajdziecie, również Państwo szafy przesuwne. Wykonujemy szafy na wymiar pod wszelkie zabudowy do pokoi czy też na poddasze domu. Specjalnie dla Państwa utworzyliśmy galerię wykonanych przez nas szaf, gdzie można obejrzeć najnowsze projekty.

Standardem w naszej ofercie są podnośniki gazowe – stosowane w górnych szafkach umożliwiają otwieranie drzwiczek w płaszczyźnie pionowej a następnie utrzymują front szafki w stałej pozycji.

Znajdziecie u nas Państwo: meble pod wymiar do kuchni, meble na zamówienie do kuchni, zabudowy kuchenne, meble kuchenne, kuchnie pomorskie, projekt mebli do kuchni pomorskie, meble na indywidualne zamówienie do kuchni, szafy przesuwne, szafy na wymiar, meble zaprojektowane na wymiar do kuchni, meble kuchenne Tczew, projektowanie mebli kuchennych, projekt mebli kuchennych na zamówienie, meble pod zabudowy kuchenne pomorskie. Działamy w rejonie województwa pomorskiego w okolicy miast Tczew, Malbork, Elbląg.